"PALENIE SZKODZI"- KONKURS POWIATOWY

Uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach wraz z opiekunem  i realizatorem programu antynikotynowej edukacji  Bieg po zdrowie Renatą Krzyżaniak w dniu 11.05.2018 r., na zaproszenie Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Ząbkowicach Śl., które było podsumowaniem Powiatowego Konkursu Plastycznego na plakat pt. Palenie szkodzi odebrali nagrody.
Głównym celem programu i konkursu było ukazanie szkodliwości palenia papierosów i zapobiegania palenia obecnie, jak też ukazanie  atrakcyjności życia wolnego od dymu i uzależnienia od tytoniu.
Do  konkursu zgłoszonych zostało 12 szkół z powiatu ząbkowickiego, naszą szkołę  reprezentowali ze uczniowie: Milena Herdzina, Jakub Gawron, Michał Bomba, Nicholas Pogoda, Wiktoria Podlasek.
Poziom prac był bardzo wysoki. Opiekę plastyczną nad uczniami naszej szkoły objęła Pani Dorota Wrona Popko.                                                                       Zwycięzcą i zdobywcą I nagrody  powiatowego konkursu została Milena Herdzina, szczególne wyróżnienie otrzymał Nicholas Pogoda. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez PSSE  w Ząbkowicach Śl., za co bardzo serdecznie podziękowali.

Renata Krzyżaniak