TURNIEJ SZACHOWY „ZIĘBICKIE ORŁY”

Dnia 5 czerwca 2018 roku odbyły się trzecie zawody z cyklu GRAND PRIX Ziębic zorganizowane przez Przedszkole na Orlej Polanie. W turnieju obowiązywał systemem szwajcarski, w którym następuje kojarzenie komputerowe zawodników. Czas partii szachowych po 30 min na każdego zawodnika. Każdy zawodnik rozegrał 6 rund. Zawodnicy mogli zdobyć kategorie szachowe.

V kategorię szachową zdobyli:

Dąbek Colin, Popiel Aleksander, Gancarz Paula, Fitak Marika, Jarosz Mateusz, Prytuła Gabriel, Galik Igor

kategoria IV:

Morawiec Natalia

Po rozegranych 6 partiach II miejsce zajął Prytuła.

Na zakończenie Turnieju Organizatorzy podsumowali cały cykl Grand Prix, na który złożyły się trzy kolejne zawody.

kategoria ur. 2008-2009 – dziewczynki

3 miejsce: Ciastowicz Dominika w całym cyklu wygranych 14,5 partii

kategoria ur. 2008-2009 – chłopcy

2 miejsce: Galik Igor w całym cyklu wygranych 11,5 partii

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i niespodzianki, a zwycięzcy puchary.

Pani Dyrektor Katarzyna Kolega kończąc zawody. zaprosiła na kolejny Turniej zaplanowany na listopad.

Opiekun koła szachowego

Anna Tomczuk