Z WIZYTĄ W PRZYLĄDKU NADZIEI

Dnia 04.06.2019r. uczniowie koła teatralnego oraz oddziału „0” wraz z opiekunami  - Jolantą Bednarską, Katarzyną Gębską, Anitą Sarzyńską po raz drugi gościli w Przylądku Nadziei we Wrocławiu w ramach akcji „Szkoły dla Nadziei”. Uczniowie zaprezentowali „Bajki na opak”, podczas których było bardzo dużo śmiechu. Przedstawienie zebrało gromkie brawa. Oddział „0” zatańczył do piosenki Sylwii Przybysz „Nie bój się chcieć”.

W nielicznej grupie mogliśmy odwiedzić Naszego kolegę Olka, który obecnie przebywa na oddziale chemioterapii. Uczniowie osobiści mogli wręczyć przygotowane wcześniej laurki. Po krótkiej rozmowie dowiedzieliśmy się o marzeniu Olka, jakim jest spędzenie czasu z malutkim kurczaczkiem. Postanowiliśmy spełnić to marzenie. Dnia 05.06. 2019 r. tato Olka odebrał od nas przygotowanego do transportu kurczaczka. Aby jednemu nie było smutno, postanowiliśmy podarować dwa. Teraz czekamy na relację mamy .

Serdecznie dziękuję wszystkim aktorom i tancerkom za wspaniałe widowisko oraz ogromne zaangażowanie w naszą akcję.

Dziękuję także koleżankom i kolegom za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Koordynator akcji

Małgorzata Gałuszka