POWITANIE JESIENI

Dnia 3 października 2019 roku w naszej szkole odbył się piknik „Powitanie Jesieni”. Mimo tego, że pogoda nie dopisała panowała radosna atmosfera.  Przyszło dużo osób.
Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Sprzedawane było ciasto. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Państwo Dudek zadbali o kubki smakowe dzieci, robiona przez nich wata cieszyła się dużą popularnością. W  sprzedaży pomogli rodzice, a zebrane pieniądze będą przekazane na konto Rady Rodziców. Za nie chcielibyśmy kupić plac zabaw. Ogromnym powodzeniem cieszyło się Koło Fortuny, szachy plenerowe czy zabawy sportowe. Na sztalugach uczniowie reprezentowali swój talent plastyczny, malowali Panią Jesień. Galerię prac można obejrzeć w szkole. W kąciku plastycznym dzieci wykonały prace plastyczne.  Chętni i odważniejsi mieli wymalowane na twarzy elementy jesienne.
W przygotowanym „Miasteczku bezpieczeństwa” panie przypominały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Piknik rodzinny był dla dzieci źródłem wielkiej radości
i wspaniałej zabawy. Ważne było to, że dzieci mogły spędzić ten czas, wspólnie uczestnicząc w zabawach i konkursach, a w przygotowanie zaangażowali się  nauczyciele i rodzice.