Laureat i wyróżnieni uczniowie w XXI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Przewornie

W dniu 29.01.2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie odbył się XXI Przegląd Kolęd i Pastorałek online pod patronatem Wójta Gminy Przeworno.

Przegląd, mimo pandemii cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału zgłosiło się wielu wykonawców z całej Polski. Poziom wykonawców był bardzo wysoki co spowodowało,  że Jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców.

Uczniowie naszej szkoły z klas 1-3 również wzięli w nim udział. Cieszymy się bardzo, że nasi mali utalentowani muzycznie uczniowie zostali zauważeni przez jury i docenieni.

Jakub Pawlak uczeń klasy 3a zajął 3 miejsce.

Natomiast wyróżnienie otrzymali:

Lena Bielińska uczennica klasy 2a,

Emilka Brzeźnicka uczennica klasy 2a,

Tymon Dreszer uczeń klasy 3a

Maja Szydłowska i Julita Zych uczennice klasy 3a

Gratulujemy zwycięzcy i wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów nie tylko wokalnych.

Tekst: Marzena Jabłońska

JAKUB PAWLAK - KLASA III a