Wtorek, 19 marca 2024

Ostatnie aktualizacje

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

2022-02-10

L.dz. 15/2022                                                                                                                                                               Ziębice, 10.02.2022r.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Działając zgodnie z ustawą z dn. 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. 2019 poz. 2019) oraz Regulaminem udzielania zamówień publicznych, których wartość jest mniejsza niż 130.000 zł netto w Gminnym Centrum Edukacji i Sportu i jednostkach obsługiwanych Gminy Ziębice ( zał. do zarządzenia Dyrektora GCEiS w Ziębicach z dn. 8. stycznia 2021 r.), Zamawiający- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. H. Sienkiewicza w Ziębicach informuje, że w przeprowadzonym postępowaniu                 p.n. „ Zakup i dostawa materiałów i pomocy dydaktycznych oraz instalacja, uruchomienie oraz integracja zakupionego sprzętu z wyposażeniem i infrastrukturą szkolną w ramach programu Laboratorium Przyszłości” wybrano do realizacji najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

Ergotop Sp. Z o.o. ul. Wałowa 46, 57-220 Ziębice.

Uzasadnienie wyboru.

Zamwiający działając na podstawie ustawy Pzp oraz Regulaminu zamówień publicznych GCEiS w Ziębicach wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów cenowych- najniższa cena-100%. Wpłynęła tylko jedna oferta firmy Ergotop Sp. Z o.o. i uzyskała maksymalną ilość punktów- 100,00 pkt.

Uzasadnienie faktyczne.

Wybrana oferta spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SIWZ. Oferta zgodnie z kryteriami oceny ofert uzyskała maksymalną ilość punktów. Oferta nie podlaga odrzuceniu, a Wykonawca nie podlega Wykluczeniu.

Informacja o złożonych ofertach:

Oferta nr 1

Wykonawca ERGOTOP Sp. z o.o. ul. Wałowa 46, 57-220 Ziębice

Kryterium ceny brutto- 100,00 pkt Okres gwarancji 24 m-ce.

Łącznie oferta uzyskała 100,00 pkt.

Cena brutto oferty: 99 300,- PLN .

Zamawiający:

Dyrektor SP Nr 2 w Ziębicach   Mariusz Szczepanowski