Czym byłby świat, gdyby Was nie było…, czyli Dzień kobiet

W poniedziałek, 8 marca w świetlicy szkolnej uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet. Tego dnia chłopcy wraz z nauczycielkami sprawili uczennicom niespodziankę. Uroczystość rozpoczęła się od przeczytania życzeń przez jednego z uczniów. Następnie dziewczynki włożyły na głowę królewskie korony, które były wykonane mało znaną metodą kirigami. Chłopcy wręczyli piękne, balonowe kwiatki swoim koleżankom. W dalszej kolejności uczniowie rozwiązywali test wiedzy o Dniu Kobiet, labirynty oraz zagadki. Wymieniali także cechy, jakie ich zdaniem powinna posiadać „super dziewczyna”.

Po tych wszystkich zadaniach był czas na świetną zabawę w kalambury, w której wszyscy bardzo chętnie wzięli  udział. Nie mogło również zabraknąć słodkości, więc chłopcy wręczyli dziewczynkom batoniki. Na koniec wszystkie dziewczynki otrzymały dyplom super dziewczyny.

Czas upłynął nam w miłej atmosferze, a nasze dziewczęta miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo.

Klaudia Skowronek, Małgorzata Lisek, Renata Świdzińska