Prezentacja szkół z projektu „Coding in a cultural Europe”.

Ubiegły tydzień był pełen działań projektowych Erasmus dla uczniów jak i nauczycieli. Przedstawiciele krajów partnerskich spotkali się dwukrotnie na znanych wszystkich teamsach. Uczniowie z każdego z sześciu krajów opowiadali w języku angielskim o swoich szkołach przedstawiając prezentację, stworzoną w Canvie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 6a: Maria Świdzińska oraz Bartosz Jacyszyn. Opowiedzieli o systemie nauczania, bazie szkoły, ulubionych przedmiotach, zającach dodatkowych oraz wycieczkach w jakich brali udział przed pandemią. Był czas na pytania i interakcje pomiędzy uczniami z innych krajów. Nauczyciele dyskutowali i przyszłości działań projektowych, planach na dalsze zajęcia i omówieniu sytuacji w poszczególnych szkołach i krajach.

Duże brawa dla Marysi i Bartka za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia Ewa Nenkin