ŚNIADANIE DAJE MOC

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Dlatego powstał program edukacyjny: Śniadanie Daje Moc.

Już od siedmiu lat, 8 listopada obchodzimy Dzień Śniadanie Daje Moc wspólnie ze szkołami z całej Polski. W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 przyłączyliśmy się także do programu. Wspólnie z rodzicami przygotowaliśmy śniadanie. Były kolorowe kanapki, tosty na ciepło oraz sałatka jarzynowa. Po wspólnym posiłku mieliśmy bardzo dużo energii, której starczyło nam na cały dzień.

Dziękujemy rodzicom za przyłączenie się do akcji: p. Paulinie Siwik, p. Elżbiecie Jarosz – Złocińskiej, p. Ewelinie Wiewiórze, p. Agacie Orłowskiej, p. Anicie Krawczyk, p. Agnieszce De Ostoja – Domaradzkiej oraz panu Andrzejowi Stalicy.