ZAKOCHAĆ SIĘ …OD PIERWSZEJ LITERY CZYLI WALENTYNKI W BIBLIOTECE

Walentynki to wspaniała okazja, by wyrazić swoją sympatię do innych, wyznać miłość lub się zakochać… Biblioteka szkolna postanowiła rozkochać uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w książkach.

W tym celu 14 lutego wypożyczalnia i czytelnia biblioteki zamienił się w bardzo romantyczne miejsce. Oprócz serduszkowych dekoracji na odwiedzających bibliotekę czekała niecodzienna atrakcja - „Randka w ciemno ... z książką!” przygotowana już po raz drugi przez Koło Miłośników Książek. Na  chętnych do zakochania się w książce czekały tajemnicze, owinięte w  papier, ozdobione czerwonymi serduszkami pozycje. Uczniowie  mogli rozpakować książki dopiero w domu. Mamy nadzieję, że ta randka była udana, z pewnością powtórzymy ją za rok Chętni mogą napisać recenzję  przeczytanej książki, Zbiór najlepszych recenzji zostanie umieszczony na stronie internetowej biblioteki.

Autor: Renata Stuglik