ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
rok szkolny 2023/2024
imię i nazwisko nauczyciela |
nazwa zajęć |
dzień |
godzina |
gabinet |
Bartkiewicz Grzegorz
|
gimnastyka korekcyjna 1 |
poniedziałek |
13.45 – 14.30 |
siłownia |
gimnastyka korekcyjna 2 |
środa |
13.45 – 14.30 |
siłownia |
|
gimnastyka korekcyjna 3 |
piątek |
11.40 – 12.25 |
siłownia |
|
Bednarska Jolanta |
koło teatralne 1b |
środa |
11.40 – 12.25 |
21 |
zajęcia wyrównawcze |
środa |
12.45 – 13.30 |
21 |
|
Begierska Danuta |
koło polonistyczne 8a |
wtorek |
7.10 – 7.55 |
36 |
zajęcia wyrównawcze |
czwartek |
7.10 – 7.55 |
36 |
|
Chwedeczko Jacek |
koło wokalne 2a |
wtorek |
7.00 – 7.45 |
20 |
Jarosz Katarzyna |
zajęcia rewalidacyjne |
środa czwartek piątek |
7.15 – 7.55 |
19
|
koło matematyczne 4b |
czwartek |
12.45 – 13.30 |
19 |
|
Jaźwiec Małgorzata |
koło polonistyczne 6b |
poniedziałek |
7.15 – 8.00 |
34 |
zajęcia wyrównawcze |
poniedziałek |
13.45 – 14.30 |
34 |
|
Kuś Patrycja |
zaj. logopedyczne |
poniedziałek |
11.40 – 12.25 |
7 |
zaj. logopedyczne |
poniedziałek |
12.40 – 13.25 |
7 |
|
zaj. logopedyczne |
poniedziałek |
13.30 – 14.15 |
7 |
|
zaj. logopedyczne |
środa |
12.30 – 13.15 |
7 |
|
zajęcia rewalidacyjne |
środa |
11.30 – 12.30 |
7 |
|
czwartek |
12.30 – 13.30 |
7 |
||
Lisek Małgorzata |
zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
10.40 – 11.40 |
świetlica |
wtorek |
9.45 – 10.45 |
|||
Ławrynowicz Jacek |
koło sportowe 4a |
piątek |
12.45 – 13.30 |
sala |
SKS |
poniedziałek |
14.30 – 17.30 |
||
SKS |
środa |
14.30 – 17.30 |
||
SKS |
piątek |
14.30 – 17.30 |
||
Mikołajczyk Dorota
|
zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
14.30 – 15.30 |
8 |
czwartek |
14.30 – 15.30 |
8 |
||
zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
13.30 – 14.30 |
8 |
|
czwartek |
12.30 – 13.30 |
8 |
||
Okaj Violetta |
koło matematyczne 3a |
czwartek |
11.45 – 12.30 |
9 |
zajęcia wyrównawcze |
środa |
11.45 – 12.30 |
9 |
|
Owczarek Katarzyna |
koło sportowe 1a |
wtorek |
12.30 – 13.15 |
sala |
zajęcia wyrównawcze |
wtorek |
13.20 – 14.05 |
22 |
|
Pierzak Grzegorz |
SKS |
poniedziałek |
14.00 – 16.00 |
sala |
SKS |
wtorek |
14.30 – 15.30 |
||
SKS |
czwartek |
13.30 – 14.30 |
||
Skowronek Klaudia
|
zajęcia rewalidacyjne |
wtorek |
12.45 – 13.45 |
p.robotyki |
zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
12.45 – 13.45 |
p.robotyki |
|
zajęcia rewalidacyjne |
wtorek |
11.40 – 12.40 |
22 |
|
zajęcia rewalidacyjne |
środa |
7.45 – 8.45 |
p.robotyki |
|
zajęcia rewalidacyjne |
czwartek |
12.00 – 13.00 |
7 |
|
zajęcia ZRKES |
piątek |
11.40 – 12.25 |
22 |
|
zajęcia ZRKES |
piątek |
13.45 – 14.30 |
22 |
|
zajęcia korekcyjno kompensacyjne |
poniedziałek |
12.00 – 12.45 |
22 |
|
Sobolewska Lucyna |
koło artystyczne 2b |
czwartek |
11.40 – 12.25 |
6 |
zajęcia wyrównawcze |
poniedziałek |
11.40 – 12.25 |
6 |
|
Stuglik Renata |
Koło Miłośników Książki |
piątek |
12.45 – 13.30 |
Bibl. |
Szczepanowska Mariola |
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne |
poniedziałek |
12.45 – 13.30 |
17 |
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne |
poniedziałek |
13.40 – 14.25 |
17 |
|
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne |
poniedziałek |
14.30 – 15.15 |
17 |
|
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne |
czwartek |
14.30 – 15.15 |
17 |
|
Śledź Magdalena |
zaj. logopedyczne |
poniedziałek |
13.30 – 14.15 |
18 |
zaj. logopedyczne |
wtorek |
11.40 – 12.25 |
17 |
|
zaj. logopedyczne |
czwartek |
12.45 – 13.30 |
18 |
|
koło j.polskiego 5a |
poniedziałek |
14.30 – 15.15 |
18 |
|
zajęcia wyrównawcze 5b |
środa |
13.30 – 14.15 |
19 |
|
Tomczuk Anna |
zajęcia rewalidacyjne |
czwartek |
7.00 – 8.00 |
36 |
zajęcia rewalidacyjne |
piątek |
7.00 – 8.00 |
36 |
|
zajęcia rewalidacyjne |
wtorek |
12.30 – 13.30 |
|
|
zajęcia rewalidacyjne |
czwartek |
11.30 – 12.30 |
|
|
zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
12.30 – 13.30 |
|
|
zajęcia rewalidacyjne |
środa |
12.30 – 13.30 |
|
|
Tworek Marzena |
koło robotyki 5b |
czwartek |
12.45 – 13.30 |
p.robotyki |
koło robotyki |
czwartek |
13.30 – 14.15 |
||
Wrona-Popko Dorota |
koło plastyczne 6a |
poniedziałek |
13.45 – 14.30 |
2 |
Barbara Zańko |
koło przyrodnicze 3b |
piątek |
11.40 – 12.25 |
8 |
zajęcia wyrównawcze |
wtorek |
11.40 – 12.25 |
8 |