Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza

57-220 Ziębice

ul. Spacerowa 2

Adres

57-220 Ziębice


ul. Spacerowa 2


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicz w roku szkolnym 2019/20 oferuje bardzo bogaty program zajęć pozalekcyjnych, podczas których uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w różnych konkursach i zawodach, spędzają czas w grupie osób o podobnych zainteresowaniach, realizując ciekawe zadania i projekty.

 

                                                     TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH – 2019/2020

Dzień

Imię i nazwisko nauczyciela

Godziny zajęć

Rodzaj zajęć

Gabinet

 

 

P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Kuś

11.45 – 12.30

zaj. wyrównawcze kl. 1a

7

12.50 – 13.35

zaj. logopedyczne

7

13.45 – 14.30

7

Violetta Okaj

11.45 – 12.30

koło matematyczne klas III

9

12.45-13.30

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. II

9

Barbara Zańko

11.45 – 12.30

zaj. wyrównawcze kl. 2b

8

12.45 – 13.15

Koło Sprawnych Rąk

8

Jolanta Bednarska

11.45 – 12.30

zaj. wyrównawcze kl. 3a

21

12.30 – 13.15

koło teatralne klas I-III

22

Katarzyna Stąporek

12.30 – 13.15

koło artystyczne

22

Małgorzata Gałuszka

11.30 – 12.30

zaj. rewalidacyjne

6

13.35 – 14.35

zaj. rewalidacyjne

6

Dorota Mikołajczyk

12.35 – 13.35

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

Małgorzata Chmielowska

12.50 - 13.35

zaj. wyrównawcze z j. pol.

34

Magdalena Śledź

11.35 – 12.35

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

13.40 – 14.40

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

Marzena Tworek

12.50 - 13.35

zaj. wyrównawcze z przyrody

16

13.45 - 14.30

koło informatyczne

16

14.30 - 15.15

koło informatyczne

16

Klaudia Skowronek

12.50 - 13.35

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. I i IV

6

14.35 – 15.35

zaj. rewalidacyjne

7

Angelika Gniewczyńska - Kasprzyk

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze z j. ang. dla kl. VI

30

Marzena Jabłońska

13.45 - 14.30

koło muzyczne

20

Katarzyna Jarosz

12.50 – 14.30

koło matematyczne

19

13.45 - 14.30

koło matematyczne

19

Mariola Szczepanowska

13.45 - 14.30

zaj. korekc. – kompensacyjne dla k. V

17

14.30 - 15.15

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. VI

17

Jacek Ławrynowicz

15.00 - 17.00

SKS dziewczęta

sala GCEiS

Anita Sarzyńska

12.30 - 13.15

koło teatralne

22

Grzegorz Pierzak

14.45 – 15.30

Uczę się bezpiecznie żyć

18

Katarzyna Owczarek

 

14.45 – 16.15

 

SKS – koszykówka dziewcząt

 

sala gimnast.

 

Anna Tomczuk

11.30 – 12.30

zaj. rewalidacyjne

2

12.30-13.30

zaj. rewalidacyjne

2

Renata Świdzińska

11.45 – 12.45

zaj. rewalidacyjne

7

Katarzyna Gębska

11.45 – 12.30

Koło plastyczne

6

 

 

W

T

O

R

E

K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Jarosz

7.25 – 7.55

zaj. rewalidacyjne

19

Patrycja Kuś

Renata Świdzińska

12.50 – 13.35

koło Omnibus

7

Violetta Okaj

12.45 – 13.30

koło matematyczne klas II

9

Anna Tomczuk

12.30 – 13.30

zaj. rewalidacyjne

8

Magdalena Śledź

7.45 – 8.45

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

12.35 – 13.35

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

Angelika Gniewczyńska - Kasprzyk

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze z j. ang. dla kl. V

30

Dominika Szczypkowska - Łopatka

13.45 - 14.30

konsultacje przedmiotowe

33

 

14.30-15.15

zaj. przygotow. do egzaminu dla kl. VIII

33

Mariola Szczepanowska

13.45 - 14.30

koło biologiczne dla klas V, VI

17

14.30 - 15.15

zaj. korekc. – kompensacyjne dla k. VII

17

Danuta Begierska

13.45 - 14.30

koło polonistyczne

36

Dorota Wrona - Popko

11.45 - 12.30

koło plastyczne dla kl. IIIa             i IIIb

2

12.50-13.35

koło plastyczne dla kl. V

2

Radosław Banaszek

7.30 - 8.00

konsultacje przedmiotowe              z j. niem.

35

Grzegorz Bartkiewicz

13.00 - 14.00

gimnastyka korekcyjna I gr.

siłownia

14.30 - 16.00

SKS chłopcy

sala GCEiS

Grzegorz Pierzak

14.45 – 16.00

SKS piłka ręczna

sala gimnast.

Renata Świdzińska

13.45 – 14.30

zaj. korekc. – kompensacyjne

 

Renata Stuglik

12.50 – 13.35

Koło Miłośników Książek

biblioteka

Dorota Mikołajczyk

12.35 – 13.35

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

 

 

Ś

R

O

D

A

 

 

 

 

Katarzyna Jarosz

7.25 – 7.55

zaj. rewalidacyjne

19

Małgorzata Jaźwiec

7.15 – 8.00

konsultacje przedmiotowe              z j. polskiego

34

Patrycja Kuś

12.50 – 13.35

zaj. logopedyczne

7

Violetta Okaj

11.50 – 12.30

zaj. wyrównawcze 2a

9

Anna Tomczuk

11.30 – 12.30

zaj. rewalidacyjne

8

Katarzyna Stąporek

11.45 – 12.30

zaj. wyrównawcze kl. 3b

22

Dorota Dydko

12.30 – 13.15

zaj. korekc. – kompensacyjne

10

Dorota Mikołajczyk

13.40 – 14.40

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

Magdalena Śledź

13.40 – 14.40

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

Anna Grabiec

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze kl. V-VI

19

14.40 - 15.25

zaj. wyrównawcze kl. VII

 

19

Małgorzata Prytys

 

12.50 - 13.35

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. VI a, b, c

18

13.45 - 14.30

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. V a,b,c

18

14.30 – 15.00

zaj.wyrównawcze z j.polskiego

18

Dominika Szczypkowska – Łopatka

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze z matematyki dla kl. IV

33

Katarzyna Jarosz

13.45 - 14.30

koło szachowe

19

Mariola Szczepanowska

7.10 - 7.55

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. VIII

17

Katarzyna Górska

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze                           z matematyki dla kl. VIII

1

Danuta Begierska

12.50 - 13.35

zaj. wyrównawcze                           z j. polskiego

36

13.45 - 14.30

konsultacje przedmiotowe              z j. polskiego

36

Ewa Nenkin

13.45 - 14.30

koło z j. angielskiego

32

Jacek Ławrynowicz

13.30 - 17.00

SKS

sala GCEiS

Anita Sarzyńska

9.45 - 11.45

zaj. rewalidacyjne

17

Katarzyna Górska

14.30 – 15.15

konsultacje przedmiotowe                  z chemii

1

Katarzyna Owczarek

14.45 – 16.15

SKS – koszykówka dziewcząt

sala gimnast.

 

 

 

C

Z

W

A

R

T

E

K

 

 

 

 

 

 

Samuela Skotnicka

7.30 - 8.00

konsultacje przedmiotowe              z fizyki

31

Katarzyna Jarosz

7.25 – 7.55

zaj. rewalidacyjne

19

Violetta Okaj

11.45 – 12.30

zaj. wyrównawcze kl. 2a

9

Anna Tomczuk

11.30 – 13.00

koło szachowe kl. I-III

8

Dorota Mikołajczyk

6.50 – 7.50

zaj. rewalidacyjne

 

gab.terapii

12.35 – 13.35

zaj. rewalidacyjne

13.40 – 14.40

zaj. rewalidacyjne

Magdalena Śledź

11.35 – 12.35

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

12.35 – 13.35

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

Klaudia Skowronek

12.50 - 13.35

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. IIIa i IIIb

7

13.40-14.40

zaj. rewalidacyjne

7

Katarzyna Gębska

 

 

11.45-12.30

zaj. wyrównawcze dla kl. Ib

6

Małgorzata Prytys

13.45 - 14.30

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. V

19

14.30 - 15.15

zaj. korekc. – kompensacyjne dla kl. VII

18

Janusz Głowacki

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze z geografii

33

Małgorzata Chmielowska

7.00 – 7.45

zaj. wyrównawcze z j. polskiego

34

Angelika Gniewczyńska - Kasprzyk

13.45 - 14.30

koło z j. angielskiego dla kl. V-VI

30

Mariola Szczepanowska

 

 

12.50 - 13.35

zaj. korekc. – kompensacyjne dla k. IV

17

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze z biologii

17

14.30 - 15.15

konsultacje przedmiotowe              z biologii

17

Ewa Nenkin

14.30 - 15.15

konsultacje przedmiotowe              z j. angielskiego

32

14.30 - 15.15

zajęcia kreatywności

32

Grzegorz Bartkiewicz

13.00 - 14.00

gimnastyka korekcyjna II gr.

siłownia

14.30 - 16.00

SKS chłopcy

sala GCEiS

Aldona Gniewczyńska

13.45 - 14.30

zaj. wyrównawcze z j. niem.

35

Grzegorz Pierzak

14.45 – 16.00

SKS piłka ręczna

sala gimnast.

Katarzyna Jarosz

14.30 - 15.15

zajęcia kreatywności

32

Renata Stuglik

12.50 – 13.35

Koło Miłośników Książek

biblioteka

Renata Krzyżaniak

12.45 – 13.30

ZRKES I-III

8

13.45 – 14.30

ZRKES IV-VI

8

Małgorzata Gałuszka

12.35 – 13.35

zaj. rewalidacyjne

6

13.35-14.35

zaj. rewalidacyjne

6

Renata Świdzińska

12.45 – 13.45

zaj. rewalidacyjne

33

 

 

P

I

Ą

T

E

K

 

Katarzyna Jarosz

7.25 – 7.55

zaj. rewalidacyjne

19

Anna Tomczuk

11.30 – 12.15

koło szachowe

8

Barbara Zańko

11.45 – 12.30

koło przyrodnicze kl. I-III

8

Małgorzata Gałuszka

11.35 – 12.35

zaj. rewalidacyjne

6

12.35-13.35

zaj. rewalidacyjne

6

Dorota Mikołajczyk

6.50 – 7.50

zaj. rewalidacyjne

gab.terapii

Jacek Ławrynowicz

13.30 - 17.00

SKS dziewczęta

sala GCEiS

Leszek Chyliński

13.35 – 14.25

konsultacje przedmiotowe                z historii i WOS

18

Jolanta Bednarska

11.35-12.30

zaj. wyrównawcze dla kl. 3a

21