Konkurs "Fun with English"

Dnia 06.czerwca2019r. w naszej szkole odbył się konkurs z ”Fun with English” z użyciem aplikacji Quizziz. Uczniowie wraz ze swoimi telefonami komórkowymi z dostępem do Internetu zagrali „on-line” w test wiedzowy przygotowany przez p. Karolinę Przybylska –Zebdzę oraz p. Angelikę Gniewczyńską –Kasprzyk. To inny sposób bawienia się wiedzą – mówią uczniowie. Tak też jest, bo aplikacja Quizziz jest nauką poprzez zabawę. Emocje  podczas konkursu sięgały zenitu – a czyż właśnie o to nam nie chodzi, aby emocjonalnie zaangażować uczniów na swoich lekcjach, aby widzieć ich z wypiekami na twarzy proszących o jeszcze większą dawkę edukacyjnych doznań ?

To jest klucz do sukcesu – zaintrygować uczniów, wciągnąć ich w zabawę i grę, wtedy nawet nie wiedza, że się uczą – zarazić swoją pozytywną energią – bo jesteśmy pewne, że gdyby nie entuzjazm i pozytywne nastawienie nauczycieli uczniowie nie reagowaliby w ten sposób.

Ostatecznie jury ogłosiło zwycięzców:

1.miejsce – Marcin Golonka

2.miejsce- Mateusz Jarosz

3.miejsce – Eliza Łuczak

Nie tylko dla laureatów, ale i wszystkich uczestników konkursu,  przewidziane były atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Karolina Przybylska-Zebzda