Jesteś tutaj:
  2. DOWOZY UCZNIÓW

DOWOZY UCZNIÓW

Od dnia 2 stycznia 2024 roku zmienia się organizacja dowozu uczniów do szkoły.
Przekazujemy Państwu informację Burmistrza Ziębic skierowaną do rodziców oraz Regulamin korzystania z transportu autobusowego, prosimy zapoznać się z tymi dokumentami. Rozkład jazdy autobusów znajduje się na szkolnej stronie internetowej w zakładce „Dowozy uczniów”, przeanalizujcie Państwo go dokładnie, gdyż przystanki autobusowe są w różnych miejscach Waszych miejscowości. Musicie dziecko doprowadzić i odebrać z przystanku.

Dzieci będą miały imienne bilety miesięczne (oczywiście bezpłatne), które każdego miesiąca będą do odebrania w sekretariacie szkoły.
2 stycznia (rano) dzieci przyjadą bez biletu,
proszę zadbać o to, aby bilet został odebranyw tym dniu z sekretariatu szkoły,
gdyż w drodze powrotnej będzie on sprawdzany.
Bilet, to wydruk z kasy fiskalnej, zakupcie Państwo plastikowe etui, aby włożyć dziecku bilet i zabezpieczyć go przed podarciem lub zgubieniem.

ROZKŁAD JAZDY ZNAJDUJE SIĘ W PLIKACH DO POBRANIA!